Charakterystyka kabli antenowych na przykładzie YWDXpek 75 1,05/5,0

10 kwietnia, 2021 Wyłączono przez admin

W ramach dzisiejszego artykułu pragniemy przyjrzeć się nieco bliżej specyfice przewodów koncentrycznych wysokiej częstotliwości, które to zwyczajowo określa się w branży mianem kabli antenowych. Ich cechy charakterystyczne pragniemy omówić na przykładzie jednego z wyrobów, który w ostatnim czasie cieszy się wśród naszych konsumentów niezwykle wysokim zainteresowaniem, a tym samym zasłużył sobie na oddzielny artykuł. Mowa o wyrobie o dość tajemniczej nazwie YWDXpek 75 1,05/5,0. Czym on jest i do czego służy?

Jest to kabel telekomunikacyjny, który to dzięki wykonaniu z wysokiej jakości materiałów pracować może w temperaturze od minus trzydziestu do aż siedemdziesięciu stopni Celsjusza bez ryzyka, iż jego warstwa zewnętrzna ulegnie stopnieniu lub uszkodzeniu w jakikolwiek inny sposób. Niezwykle istotny jest także fakt, iż omawiany przewód koncentryczny, który to przeznaczony jest przede wszystkim do transmisji sygnałów wysokiej częstotliwości w systemach telewizji przemysłowej oraz infrastrukturach zakładających wykorzystanie wewnętrznych anten telewizyjnych powstaje z materiałów bezhalogenowych. Co to oznacza? Jest to niezwykle istotna cecha oferowanych przez nasze przedsiębiorstwo kabli antenowych, która to sprawia, że nawet w przypadku powstania zapłonu na skutek awarii lub krótkiego spięcia, wyrób nie będzie emitował dużych ilości gryzącego, ciemnego oraz szkodliwego dla osób znajdujących się w jego pobliżu dymu, a zamiast tego wygeneruje jedynie niewielkie ilości niemalże przezroczystych oparów. Znacznie ułatwi to akcję gaśniczą, jak również usprawni ewentualną ewakuację z budynku mieszkalnego lub przemysłowego osób, które się w nim znajdowały w momencie wystąpienia zapłonu.

Zapoznając się z charakterystycznymi cechami kabla antenowego YWDXpek 75 1,05/5,0 mogą Państwo dojść do wniosku, iż z uwagi na swoją niezwykle wysoką jakość będzie on dość drogi. Na szczęście nie jest to prawdą, a zakup nawet większej ilości wyrobu, na przykład do zastosowań przemysłowych, z całą pewnością nie wydrenuje Państwa domowego budżetu, tego mogą być Państwo jak najbardziej pewni! Poza oszczędnością pieniędzy zagwarantować możemy także bardzo dużą żywotność, co z kolei sprawi, że raz nabyty wyrób służyć będzie Państwo przez wiele kolejnych lat bez konieczności wymiany na nowy. Jest to szczególnie istotne w przypadku dość kompleksowych systemów telewizji przemysłowej, gdzie priorytetem jest niezawodność wszystkich elementów stanowiących komponenty infrastruktury. Warto na koniec nadmienić, że jedną z kluczowych części kabla jest ekran, który to chronić będzie żyły przed ekspozycją na nadmierne zakłócenia, mogące z kolei powodować suboptymalną wydajność wyrobu. Można więc w telegraficznym skrócie powiedzieć, że YWDXpek 75 1,05/5,0 gwarantuje konsumentom dokładnie to czego potrzebują – wysokie bezpieczeństwo, niezawodność, uniwersalność, wysoką żywotność oraz bezproblemowe użytkowanie. Jeżeli chcieliby Państwo skorzystać z możliwości jakie on oferuje, serdecznie zachęcamy do zakupów w naszym sklepie – z pewnością nie będą Państwo zawiedzeni dokonanym wyborem!